Fiat Bravo Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fiat Bravo Club

Fiat Bravo/Brava/Marea Owners Club Greece
 
HomeHome  ΠόρταλΠόρταλ  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Similar topics
    Latest topics
    » υγραεριοκινηση για t jet
    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_icon_minitimeTue Oct 04, 2016 11:01 am by kamoyf

    » καλώς σας βρήκα
    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_icon_minitimeThu Nov 19, 2015 6:49 am by Adronik

    » φιλτροχοανη
    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_icon_minitimeThu Apr 16, 2015 7:37 pm by exeretikos

    » αλλαγη ιμαντες σε fiat bravo t jet 150hp
    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_icon_minitimeSun Apr 05, 2015 7:33 pm by hobit-jet

    » bravo spotting!
    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_icon_minitimeSun Apr 05, 2015 11:22 am by exeretikos

    » συμλεκτησ bravo
    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_icon_minitimeSun Apr 05, 2015 11:20 am by exeretikos

    » ΘΟΡΥΒΟΣ ΣΤΟΝ ΔΕΞΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΡΟΧΟ FIAT BRAVO SPORT 150 HP
    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_icon_minitimeSun Apr 05, 2015 11:19 am by exeretikos

    » ΕΠΑΝΑΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ FORUM
    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_icon_minitimeSun Jan 04, 2015 9:46 am by arisfot

    » ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ FIAT BRAVO
    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_icon_minitimeThu Dec 11, 2014 9:05 am by kamoyf

    Who is online?
    In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

    None

    Most users ever online was 108 on Wed Sep 22, 2021 5:44 pm
    Top posters
    Bravisti
    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_vote_lcapΑνεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_voting_barΑνεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_vote_rcap 
    konstantinos20vt
    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_vote_lcapΑνεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_voting_barΑνεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_vote_rcap 
    Stefanostjet
    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_vote_lcapΑνεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_voting_barΑνεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_vote_rcap 
    bravonick
    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_vote_lcapΑνεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_voting_barΑνεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_vote_rcap 
    fotakos_hgt_20v
    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_vote_lcapΑνεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_voting_barΑνεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_vote_rcap 
    Aggelos T-Jet
    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_vote_lcapΑνεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_voting_barΑνεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_vote_rcap 
    Tommy7725
    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_vote_lcapΑνεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_voting_barΑνεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_vote_rcap 
    hobit-jet
    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_vote_lcapΑνεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_voting_barΑνεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_vote_rcap 
    brava.gralle
    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_vote_lcapΑνεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_voting_barΑνεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_vote_rcap 
    bravoman
    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_vote_lcapΑνεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_voting_barΑνεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_vote_rcap 
    April 2024
    MonTueWedThuFriSatSun
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930     
    CalendarCalendar

     

     Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο..

    Go down 
    2 posters
    AuthorMessage
    konstantinos20vt
    Admin
    Admin
    konstantinos20vt


    Αριθμός μηνυμάτων : 323
    Ημερομηνία εγγραφής : 2010-02-16
    Ηλικία : 40
    Τόπος : Αθηνα

    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. Empty
    PostSubject: Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο..   Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 6:11 am

    Ο Γιαννάκης μπαίνει στο μπάνιο και βλέπει τη μαμά του γυμνή.
    -Μαμά, τι είναι αυτό; ρωτάει δείχνοντας ανάμεσα στα πόδια της.
    -Εεεε, αυτό είναι απλά ένα μαύρο σφουγγάρι!
    Την άλλη μέρα και αφού έκανε μια μικρή έρευνα στο μπάνιο, πηγαίνει στην κουζίνα και ρωτάει τη μαμά του.
    -Μαμά που είναι το μαύρο σφουγγάρι που είχες χθες;
    -Εεε δεν ξέρω, κάπου εδώ γύρω θα είναι. Πήγαινε τώρα έξω να παίξεις.
    Ο Γιαννάκης, φεύγει και επιστρέφει καταχαρούμενος σε λίγα λεπτά.
    -Μαμά, μαμά, το βρήκα το σφουγγάρι σου!
    -Αλήθεια; Και πού είναι;
    -Πρέπει να το δάνεισες στην κυρία Μαρίκα δίπλα. Κοίταξα από το παράθυρό της και την είδα να σκουπίζει το πρόσωπο του μπαμπά με αυτό... Laughing Laughing Laughing
    Back to top Go down
    konstantinos20vt
    Admin
    Admin
    konstantinos20vt


    Αριθμός μηνυμάτων : 323
    Ημερομηνία εγγραφής : 2010-02-16
    Ηλικία : 40
    Τόπος : Αθηνα

    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. Empty
    PostSubject: Re: Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο..   Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_icon_minitimeTue Apr 06, 2010 3:15 pm

    Ένας ταξιτζής παίρνει νυχτιάτικα έναν τύφλα μεθυσμένο στο ταξί του. Μόλις κάθισε στο μπροστινό κάθισμα τον πήρε ο ύπνος, μετά από λίγη διαδρομή ο ταξιτζής βλέπει μια καλλίγραμμη γυναίκα με μίνι να περιμένει ταξί και αποφασίζει να την πάρει, εφόσον ο άλλος ήταν μεθυσμένος και δεν έπαιρνε χαμπάρι τίποτα. Μπαίνει λοιπόν η γυναίκα και κάθετε στο πίσω κάθισμα. Μετά από λίγο ο ταξιτζής κοιτάζει στον καθρέφτη και βλέπει την γυναίκα να κάθετε με ανοιχτά τα πόδια και να μην φοράει βρακί! Αμέσως σκέφτεται ότι αυτό πρέπει να το δει και ο μεθυσμένος πελάτης του!
    Αρχίζει να τον σκουντάει για να τον ξυπνήσει και να του λέει: κοίτα στον καθρέφτη, κοίτα στον καθρέφτη... κοιτάζει τελικά στον καθρέπτη και φωνάζει τρομαγμένος:
    "Πω ρε μάνα μου, σαν μ**νί φαίνομαι!"
    Back to top Go down
    konstantinos20vt
    Admin
    Admin
    konstantinos20vt


    Αριθμός μηνυμάτων : 323
    Ημερομηνία εγγραφής : 2010-02-16
    Ηλικία : 40
    Τόπος : Αθηνα

    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. Empty
    PostSubject: το μαγικο φιλτρο   Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_icon_minitimeTue Apr 20, 2010 6:11 pm

    Ήταν μια φορά ένα ζευγάρι παντρεμένο...
    Ο άνδρας ήθελε να πάρει την γυναίκα του από πίσω αλλά αυτή δεν ήθελε με τίποτα... την είχε πάει σε ψυχολόγους, σε σεξολόγους αλλά αυτή δεν είχε πειστεί με τίποτα να το δεχθεί. Μετά από πολύ ψάξιμο ακούει έναν φίλο του ο οποίος του συστήνει έναν μάγο! Τι να κάνει ο άνθρωπος, το ήθελε πολύ... μία και δύο, πάει και τον βρίσκει!
    Του εξηγεί την κατάσταση πως έχει, τον κοιτάζει ο μάγος με διερευνητικό βλέμμα και του λέει:
    - "Ξέρεις υπάρχει ένα μαγικό φίλτρο που μπορώ να σου φτιάξω αλλά τα υλικά τα οποία πρέπει να μου φέρεις είναι εξαιρετικά σπάνια και πολύ δύσκολο να τα βρει κανείς!"
    - "Και τι υλικά είναι αυτά;" ρωτάει ο άντρας
    - "Είναι ένα φτερό από έναν κόνδορα των Ανδεων, ένα δόντι από έναν μεγάλο λευκό καρχαρία και μία τρίχα από μια λευκή πολική αρκούδα!", του απαντάει ο μάγος.
    Με τα πολλά ο άντρας αποφασίζει και αρχίζει το ψάξιμο. Παίρνει αεροπλάνο και πάει στις Ανδεις, εκεί ανεβαίνει σε ένα βουνό... μετά από πολύ ψάξιμο εντοπίζει έναν κόνδορα ο οποίος μόλις έχει φύγει από τη φωλιά του. Τρέχει, τρέχει και φτάνει στη φωλιά, βρίσκει ένα φτερό και την ώρα που το πιάνει έρχεται ο κόνδορας και του την πέφτει. Χαμός! πούπουλα! Ξύλο! Γρατσουνιές! Τελικά καταματωμένος ο άντρας φεύγει με το φτερό!
    Το πάει στο μάγο ο οποίος του λέει:
    - "Μπράβο, τώρα μπορώ να ξεκινήσω. Αντε φέρε και τα υπόλοιπα"
    Παίρνει μια βάρκα πάει στον Ειρηνικό και αρχίζει το ψάρεμα. Μετά από πολλές αποτυχημένες προσπάθειες πιάνει έναν λευκό καρχαρία ο οποίος είναι τεράστιος. Τον φέρνει κοντά και προσπαθεί να του βγάλει ένα δόντι. Ο καρχαρίας τον δαγκώνει και καταματωμένος και με το χέρι του να μισό κρέμεται την γλιτώνει!
    Πάει στο μάγο και του δίνει το δόντι.
    - "Ααα, μπράβο! Είσαι πολύ καλός... πλησιάζουμε στο φίλτρο σύντομα", του λέει.
    "Μένει μόνο η τρίχα από την αρκούδα. Αντε φέρε το κι αυτό."
    Πάει ο άντρας στην Αλάσκα και αρχίζει το ψάξιμο. Μετά από μέρες εντοπίζει μια αρκούδα η οποία έχει αράξει κάτω από τον ήλιο στον πάγο και κοιμάται. Πάει σιγά σιγά και εκεί που κοιμόταν της τραβά μια τρίχα! Ξυπνά η αρκούδα και τον πιάνει και τον αρχίζει στο ξύλο! Δεν έμεινε κόκαλο άσπαστο.
    Μετά από μερικές ημέρες πάει γεμάτος γάζες και γύψους παντού στον μάγο.
    - "Ααααα επιτέλους το έφερες, και σε περίμενα μέρες τώρα. Λοιπόν κάτσε και περίμενε δε θα αργήσω..."
    Αρχίζει ο μάγος τα δικά του... μπλε κόκκινα υγρά... καπνοί εκρήξεις... χαμός!
    Μετά από λίγο γυρνάει και του δίνει ένα μικρό μπουκαλάκι με ένα γαλάζιο υγρό μέσα.
    - "Λοιπόν αυτό είναι το φίλτρο", του λέει
    - "Επιτέλους", λέει ο άντρας, "αλλά για πες μου τι το κάνω αυτό;" ρωτάει τον μάγο.
    - "Ακου να δεις! Το βράδυ πριν πέσεις για ύπνο θα αφήσεις το μπουκαλάκι κάτω από το κρεβάτι από την πλευρά της γυναίκας σου."
    - "Και μετά; Και μετά;", ρωτάει ο άντρας.
    - "Μετά, έτσι όπως θα είστε γυμνοί με τη γυναίκα σου, θα της πεις:"
    - "Αγάπη μου: Σκύβεις να πιάσεις το μπουκαλάκι;"
    Back to top Go down
    Bravisti
    Admin
    Admin
    Bravisti


    Αριθμός μηνυμάτων : 417
    Ημερομηνία εγγραφής : 2010-01-19
    Ηλικία : 48
    Τόπος : Θεσ/νικη

    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. Empty
    PostSubject: Re: Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο..   Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_icon_minitimeTue Apr 20, 2010 8:18 pm

    χαοχαοαοχοχααο ελεος ρε!!!
    Back to top Go down
    http://www.fiatbravoclub.gr
    konstantinos20vt
    Admin
    Admin
    konstantinos20vt


    Αριθμός μηνυμάτων : 323
    Ημερομηνία εγγραφής : 2010-02-16
    Ηλικία : 40
    Τόπος : Αθηνα

    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. Empty
    PostSubject: Re: Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο..   Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_icon_minitimeThu Apr 22, 2010 4:58 pm

    Ένας πλούσιος κάνει πάρτι δίπλα στην πισίνα του . Μετά από ώρες διασκέδασης , η μουσική σταματάει κι ο πλούσιος ανακοινώνει :
    - Δίνω ένα εκατομμύριο δολάρια σ όποιον πάει απ την μια άκρη της πισίνας στην άλλη , κολυμπώντας ανάμεσα στους κροκόδειλους που έχει μέσα . Καμιά κίνηση . Όλοι φοβούνται .
    - Δίνω δύο εκατομμύρια δολάρια κι ένα αυτοκίνητο σ όποιον κολυμπήσει μέσα στην πισίνα . Και πάλι κανείς δεν προσφέρεται . Ο πλούσιος όμως θέλει να διασκεδάσει .
    - Δίνω τρία εκατομμύρια δολάρια , ένα αυτοκίνητο και μια όμορφη γυναίκα . Ακρα του τάφου σιωπή . Ο πλούσιος σκέφτεται , ρε μπας κι έχουμε κανέναν ανώμαλο εδώ μέσα ;
    - Δίνω τρία εκατομμύρια δολάρια , ένα αυτοκίνητο , μια όμορφη γυναίκα κι έναν πούσ** . Πλαφ ! πέφτει κάποιος μες στην πισίνα , κολυμπάει σαν πύραυλος και βγαίνει απ την άλλη μεριά λαχανιασμένος αλλά σώος . Μόλις πατάει στη γη το πρώτο πράγμα που φωνάζει είναι :
    - Τον πούσ** , φέρτε μου τον πούσ** !
    - Ηρέμησε , φίλε μου , θα στον φέρουμε .
    - Τον πούσ** θέλω , σας λέω , φέρτε μου τον πούσ** !
    - Μα θα στον φέρουμε , τι κάψα είν αυτή ; του λέει ο πλούσιος .
    - Τον πούσ** θέλω , αυτόν τον πούσ** θέλω που μ έσπρωξε στην πισίνα!!!!! !


    lol! lol!
    Back to top Go down
    konstantinos20vt
    Admin
    Admin
    konstantinos20vt


    Αριθμός μηνυμάτων : 323
    Ημερομηνία εγγραφής : 2010-02-16
    Ηλικία : 40
    Τόπος : Αθηνα

    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. Empty
    PostSubject: superman   Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_icon_minitimeTue Apr 27, 2010 1:19 pm

    Είναι ο Σούπερμαν και ψάχνει απελπισμένα να ρίξει ένα καλό πήδημα. Εκεί λοιπόν που πετάει βλέπει τον Batman πάει προς αυτόν και του λέει:
    - Εεεε φίλε μου Batman, πρέπει οπωσδήποτε να βρω να πηδήξω, έχω τρελαθεί σου λέω.
    - Γιατί δε δοκιμάζεις με την Wonder Woman; Κάνει τα καλύτερα πηδήματα εδώ στην χώρα των κόμικς.
    - Μμμ, η Wonder Woman είναι καλή μου φίλη, δεν θα μπορούσα να κάνω κάτι τέτοιο, και φεύγει.
    - Παρακάτω, βρίσκει τον Spiderman, και του λέει κι αυτού το δράμα του και τον ρωτάει αν έχει καμιά καλή πρόταση.
    - Θα σου πρότεινα την Wonder Woman. Είναι σίγουρα η καλύτερη.
    - "Η Wonder Woman είναι φίλη μου. Μπα, δεν μπορώ να κάνω κάτι τέτοιο", λέει και φεύγει πάλι.
    - Τι διάολο σκέφτεται καθώς πετάει, όλους τους έχει πάρει;
    Τότε ξαφνικά βλέπει την Wonder Woman στο χωράφι από κάτω, με ανοιχτά τα πόδια σε κατάσταση έκστασης.
    - Το θέαμα είναι άκρως προκλητικό. Δε βαριέσαι σκέφτεται, φίλοι φίλοι, αλλά και η ανάγκη μεγάλη, θα χρησιμοποιήσω τις υπερδυνάμεις μου, θα κάνω τη δουλειά γρήγορα γρήγορα, πριν το καταλάβει θα έχω φύγει.
    - Πράγματι, πέφτει σαν σφαίρα πάνω στην Wonder Woman, τελειώνει την δουλειά και πριν πεις κύμινο έχει εξαφανιστεί.
    - Τι στο καλό ήταν αυτό, λέει η Wonder Woman κοιτώντας με θολό βλέμμα προς τον ουρανό.
    - Δεν ξέρω, λέει ο Invisible Man, αλλά ο κώλος μου με πεθαίνει.

    lol! lol! lol!
    Back to top Go down
    Sponsored content





    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. Empty
    PostSubject: Re: Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο..   Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο.. I_icon_minitime

    Back to top Go down
     
    Ανεκδοτα....ετσι να γελασουμε κ λιγο..
    Back to top 
    Page 1 of 1
     Similar topics
    -
    » Για δωστε μου λιγο φως..

    Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
    Fiat Bravo Club :: Γενικά :: Off Topic-
    Jump to: