Fiat Bravo Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fiat Bravo Club

Fiat Bravo/Brava/Marea Owners Club Greece
 
HomeHome  ΠόρταλΠόρταλ  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Similar topics
Latest topics
» υγραεριοκινηση για t jet
προβλημα με χρονισμα I_icon_minitimeTue Oct 04, 2016 11:01 am by kamoyf

» καλώς σας βρήκα
προβλημα με χρονισμα I_icon_minitimeThu Nov 19, 2015 6:49 am by Adronik

» φιλτροχοανη
προβλημα με χρονισμα I_icon_minitimeThu Apr 16, 2015 7:37 pm by exeretikos

» αλλαγη ιμαντες σε fiat bravo t jet 150hp
προβλημα με χρονισμα I_icon_minitimeSun Apr 05, 2015 7:33 pm by hobit-jet

» bravo spotting!
προβλημα με χρονισμα I_icon_minitimeSun Apr 05, 2015 11:22 am by exeretikos

» συμλεκτησ bravo
προβλημα με χρονισμα I_icon_minitimeSun Apr 05, 2015 11:20 am by exeretikos

» ΘΟΡΥΒΟΣ ΣΤΟΝ ΔΕΞΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΡΟΧΟ FIAT BRAVO SPORT 150 HP
προβλημα με χρονισμα I_icon_minitimeSun Apr 05, 2015 11:19 am by exeretikos

» ΕΠΑΝΑΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ FORUM
προβλημα με χρονισμα I_icon_minitimeSun Jan 04, 2015 9:46 am by arisfot

» ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ FIAT BRAVO
προβλημα με χρονισμα I_icon_minitimeThu Dec 11, 2014 9:05 am by kamoyf

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 108 on Wed Sep 22, 2021 5:44 pm
Top posters
Bravisti
προβλημα με χρονισμα I_vote_lcapπροβλημα με χρονισμα I_voting_barπροβλημα με χρονισμα I_vote_rcap 
konstantinos20vt
προβλημα με χρονισμα I_vote_lcapπροβλημα με χρονισμα I_voting_barπροβλημα με χρονισμα I_vote_rcap 
Stefanostjet
προβλημα με χρονισμα I_vote_lcapπροβλημα με χρονισμα I_voting_barπροβλημα με χρονισμα I_vote_rcap 
bravonick
προβλημα με χρονισμα I_vote_lcapπροβλημα με χρονισμα I_voting_barπροβλημα με χρονισμα I_vote_rcap 
fotakos_hgt_20v
προβλημα με χρονισμα I_vote_lcapπροβλημα με χρονισμα I_voting_barπροβλημα με χρονισμα I_vote_rcap 
Aggelos T-Jet
προβλημα με χρονισμα I_vote_lcapπροβλημα με χρονισμα I_voting_barπροβλημα με χρονισμα I_vote_rcap 
Tommy7725
προβλημα με χρονισμα I_vote_lcapπροβλημα με χρονισμα I_voting_barπροβλημα με χρονισμα I_vote_rcap 
hobit-jet
προβλημα με χρονισμα I_vote_lcapπροβλημα με χρονισμα I_voting_barπροβλημα με χρονισμα I_vote_rcap 
brava.gralle
προβλημα με χρονισμα I_vote_lcapπροβλημα με χρονισμα I_voting_barπροβλημα με χρονισμα I_vote_rcap 
bravoman
προβλημα με χρονισμα I_vote_lcapπροβλημα με χρονισμα I_voting_barπροβλημα με χρονισμα I_vote_rcap 
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 προβλημα με χρονισμα

Go down 
AuthorMessage
labros




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-10-26
Ηλικία : 34
Τόπος : xalkida

προβλημα με χρονισμα Empty
PostSubject: προβλημα με χρονισμα   προβλημα με χρονισμα I_icon_minitimeThu Apr 19, 2012 1:27 am

καταρχας ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ σε ολους λοιπον εδω και κατι μηνες εχω κατι προβληματακια με το ιντενρετ και δεν μπορς να μπαινω συχνα..

και παραλληλα μου εχει σπασει τα νευρα το χρονισμα του κινητηρα
για αγνωστο λογο, την ωρα που πηγαινα στο βενζιναδικο να το γεμισω το αυτοκινητο μου σβηνει πανω στην ωρα που συμπλεκταρησα για να διασχισω μια διασταβρωση. τεσπα το κανω μιζιες..τιποτα.ΦΤΟΥ γαμω την τυχη μου λεω δεν με εβγαλε μεχρι το βενζιναδικο, το σπρωχνω και ξαναδοκιμαζω και παιρνει εμπρος.
αλλα χτυπαγαν οι βαλβιδες. με τα πολλα μετα απο καμμια βδομαδα απογοητευσης αποφασησα να το κοιταξω,συμπερασμα ηταν σπασμενος τεντοτηρας ιμαντα χρονισμου ( να σημειωθει πωσ το σετ αλλαχτηκε προσφατος και δεν ειχε κανει ουτε 1000χλμ) γνωριζοντας πως θα εμπαινε βαθια το χερακι στην τσεπη αρχισα να λυνω τα παντα απο πανω και εδωσα το καπακι για αλλαγη βαλβιδων και ολα τα συναφη που χρειαζονται επιδιορθωση αν και δεν ειχαν στραβωσει οι βαλβιδες λογο μηδαμινης λειτουργειας. με τα πολλα το ξαναδενω και για καποιο λογο ρεταρει παρα πολυ. μηπωσ καποιοσ γνωριζει κατι? να σας πω επισης πωσ χρησιμοποιησα ειδικα κλειδια (να ειναι καλα ο φιλος του πατερα μου lol! ) για τους εκκεντροφορουσ οπου κλειδωναν σε συγκεκριμενο σημειο ενω ειχα παραλληλα στην σωστη θεση τον στροφαλο. επισης τσεκαρα ρευματα, πολλαπλασιαστη,μπουζι,μπουζοκαλωδια. αλλαξα και τρομπα βενζινης γιατι τον ηπιε καθως μου εμεινε το αμαξι. εχω φρικαρει τελειως. αν μπορει καποιος να βοηθησει η ειχε καποιο παρομιο περιστατικο PLEASE HELP!
Back to top Go down
 
προβλημα με χρονισμα
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Πρόβλημα με το τιμόνι
» Προβλημα με το ρευμα σε BRAVA 1.2 16V
» καλώς σας βρήκα

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fiat Bravo Club :: Τεχνικά Θέματα :: Προβλήματα-
Jump to: