Fiat Bravo Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fiat Bravo Club

Fiat Bravo/Brava/Marea Owners Club Greece
 
HomeHome  ΠόρταλΠόρταλ  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Similar topics
Latest topics
» υγραεριοκινηση για t jet
Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeTue Oct 04, 2016 11:01 am by kamoyf

» καλώς σας βρήκα
Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeThu Nov 19, 2015 6:49 am by Adronik

» φιλτροχοανη
Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeThu Apr 16, 2015 7:37 pm by exeretikos

» αλλαγη ιμαντες σε fiat bravo t jet 150hp
Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeSun Apr 05, 2015 7:33 pm by hobit-jet

» bravo spotting!
Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeSun Apr 05, 2015 11:22 am by exeretikos

» συμλεκτησ bravo
Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeSun Apr 05, 2015 11:20 am by exeretikos

» ΘΟΡΥΒΟΣ ΣΤΟΝ ΔΕΞΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΡΟΧΟ FIAT BRAVO SPORT 150 HP
Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeSun Apr 05, 2015 11:19 am by exeretikos

» ΕΠΑΝΑΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ FORUM
Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeSun Jan 04, 2015 9:46 am by arisfot

» ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ FIAT BRAVO
Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeThu Dec 11, 2014 9:05 am by kamoyf

Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 108 on Wed Sep 22, 2021 5:44 pm
Top posters
Bravisti
Φανάρια για Bravo T-Jet I_vote_lcapΦανάρια για Bravo T-Jet I_voting_barΦανάρια για Bravo T-Jet I_vote_rcap 
konstantinos20vt
Φανάρια για Bravo T-Jet I_vote_lcapΦανάρια για Bravo T-Jet I_voting_barΦανάρια για Bravo T-Jet I_vote_rcap 
Stefanostjet
Φανάρια για Bravo T-Jet I_vote_lcapΦανάρια για Bravo T-Jet I_voting_barΦανάρια για Bravo T-Jet I_vote_rcap 
bravonick
Φανάρια για Bravo T-Jet I_vote_lcapΦανάρια για Bravo T-Jet I_voting_barΦανάρια για Bravo T-Jet I_vote_rcap 
fotakos_hgt_20v
Φανάρια για Bravo T-Jet I_vote_lcapΦανάρια για Bravo T-Jet I_voting_barΦανάρια για Bravo T-Jet I_vote_rcap 
Aggelos T-Jet
Φανάρια για Bravo T-Jet I_vote_lcapΦανάρια για Bravo T-Jet I_voting_barΦανάρια για Bravo T-Jet I_vote_rcap 
Tommy7725
Φανάρια για Bravo T-Jet I_vote_lcapΦανάρια για Bravo T-Jet I_voting_barΦανάρια για Bravo T-Jet I_vote_rcap 
hobit-jet
Φανάρια για Bravo T-Jet I_vote_lcapΦανάρια για Bravo T-Jet I_voting_barΦανάρια για Bravo T-Jet I_vote_rcap 
brava.gralle
Φανάρια για Bravo T-Jet I_vote_lcapΦανάρια για Bravo T-Jet I_voting_barΦανάρια για Bravo T-Jet I_vote_rcap 
bravoman
Φανάρια για Bravo T-Jet I_vote_lcapΦανάρια για Bravo T-Jet I_voting_barΦανάρια για Bravo T-Jet I_vote_rcap 
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Φανάρια για Bravo T-Jet

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Aggelos T-Jet
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
Aggelos T-Jet


Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-06-22
Ηλικία : 38
Τόπος : Άσπρα Σπίτια

Φανάρια για Bravo T-Jet Empty
PostSubject: Φανάρια για Bravo T-Jet   Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeMon Jun 28, 2010 7:28 pm

Καλησπέρα! Έλειπα για σ/κ και είχα το αμάξι μου (Bravo T-Jet 150ps sport) στη πιλοτή του σπιτιού μου και σήμερα παρατήρηση οτι κάποιος μου έχει χαράξει τα μπροστά φανάρια (βαθιά χαρακιά). Ξέρει κανεις αν υπάρχει τίποτα σε aftermarket για τι λίγο που έψαξα δε βρήκα τιποτα. Έχεις κανείς υπόψην του τα εργοστασιακά πόσο κοστίζουν? Ρωτάω γιατι θέλω να τα αλλάξω γιατι το μάτι μου ολο εκεί παει και τρελένομαι!!!
Back to top Go down
Bravisti
Admin
Admin
Bravisti


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-01-19
Ηλικία : 48
Τόπος : Θεσ/νικη

Φανάρια για Bravo T-Jet Empty
PostSubject: Re: Φανάρια για Bravo T-Jet   Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeTue Jun 29, 2010 11:20 am

Αυτα ειναι γυαλινα η πλαστικα?
Back to top Go down
http://www.fiatbravoclub.gr
konstantinos20vt
Admin
Admin
konstantinos20vt


Αριθμός μηνυμάτων : 323
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-02-16
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθηνα

Φανάρια για Bravo T-Jet Empty
PostSubject: Re: Φανάρια για Bravo T-Jet   Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeTue Jun 29, 2010 12:38 pm

μην τρελαινεσαι.....εξαρταται ποσο βαθια ειναι η χαρακια.........θα κανονισουμε καποια συναντηση καποια στιγμη κ θα το ρυθμισουμε απο κοντα..αν θες τιποτα πιο γρηγορα να βρουμε φαναρια η οτιδηποτε αλλο στειλε πμ
Back to top Go down
Aggelos T-Jet
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
Aggelos T-Jet


Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-06-22
Ηλικία : 38
Τόπος : Άσπρα Σπίτια

Φανάρια για Bravo T-Jet Empty
PostSubject: Re: Φανάρια για Bravo T-Jet   Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeTue Jun 29, 2010 1:06 pm

Bravisti wrote:
Αυτα ειναι γυαλινα η πλαστικα?
Πλαστικά είναι. Σκέφτηκα να τα περάσω με γυαλόχαρτο νερού αλλά βοβάμαι οτι θα θαμπώσουν γρηγορα απο τον ήλιο.
Back to top Go down
Aggelos T-Jet
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
Aggelos T-Jet


Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-06-22
Ηλικία : 38
Τόπος : Άσπρα Σπίτια

Φανάρια για Bravo T-Jet Empty
PostSubject: Re: Φανάρια για Bravo T-Jet   Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeTue Jun 29, 2010 1:08 pm

konstantinos20vt wrote:
μην τρελαινεσαι.....εξαρταται ποσο βαθια ειναι η χαρακια.........θα κανονισουμε καποια συναντηση καποια στιγμη κ θα το ρυθμισουμε απο κοντα..αν θες τιποτα πιο γρηγορα να βρουμε φαναρια η οτιδηποτε αλλο στειλε πμ
Θα το ψάξω και γω γιατι είδα τα φανάρια απο το facelift bravo που είναι φιμέ και μου γυάλισαν! Αν έχει κανείς τίποτα υπόψην του καλό θα ήταν! Ευχαρηστώ πολύ για το ενδιαφέρον!
Back to top Go down
Bravisti
Admin
Admin
Bravisti


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-01-19
Ηλικία : 48
Τόπος : Θεσ/νικη

Φανάρια για Bravo T-Jet Empty
PostSubject: Re: Φανάρια για Bravo T-Jet   Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeTue Jun 29, 2010 4:32 pm

Εφοσων ειναι πλαστικα δεν μπορεις να κανεις και πολλα και αναγκαστικα πας για αντικατασταση.
Λογικα πρεπει να υπαρχουν και aftermarket,κανε μια ερωτηση σε καποιο καταστημα!
Back to top Go down
http://www.fiatbravoclub.gr
hobit-jet

hobit-jet


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-07-19
Ηλικία : 47
Τόπος : Μεγαλη φτωχομανα και λατρεια ειναι μια

Φανάρια για Bravo T-Jet Empty
PostSubject: Re: Φανάρια για Bravo T-Jet   Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeMon Jul 19, 2010 6:27 pm

δυστηχως ακομη δεν πρεπει να εχει βγει κατι στην αγορα γιατι και εγω εχω φαει τον κοσμο νΑ βρω αλλα ματαια.Παντως ηθελα να τον εχω μπροστα μου αυτον που τα χαραξε :x Ανυπαρκτοι βλακες εντελως....
Back to top Go down
Bravisti
Admin
Admin
Bravisti


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-01-19
Ηλικία : 48
Τόπος : Θεσ/νικη

Φανάρια για Bravo T-Jet Empty
PostSubject: Re: Φανάρια για Bravo T-Jet   Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeTue Jul 20, 2010 7:51 am

Ειναι μερικοι πολυ κολλημενοι απο την εποχη του νωε δυστηχως. Evil or Very Mad Απο εξω εχετε ψαχτει καθολου?ebay?
Back to top Go down
http://www.fiatbravoclub.gr
Aggelos T-Jet
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
Aggelos T-Jet


Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-06-22
Ηλικία : 38
Τόπος : Άσπρα Σπίτια

Φανάρια για Bravo T-Jet Empty
PostSubject: Re: Φανάρια για Bravo T-Jet   Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeWed Jul 21, 2010 5:33 pm

Bravisti wrote:
Ειναι μερικοι πολυ κολλημενοι απο την εποχη του νωε δυστηχως. Evil or Very Mad Απο εξω εχετε ψαχτει καθολου?ebay?
Εγω το λέω ζήλια αυτό! Βρήσκουν χαρά μόνο στο να σου κάνουν κάτι κακό σε κάτι που έχεις ποθήσει να πάρεις και όταν το παίρνεις ο άλλος βγάζει το άχτη του. Ευτυχώς δεν έκανε τίποτα σε κανα φτερό η καπό να τρελαθώ τελείως! Σε ένα γνωστό μου είχε πάρει αμάξι και το επόμενο πρωί το βρήκε λουσμένο με μπογιά! Δόξα το θεό που ήταν μόνο αυτό! Πάντως και γω που ψάχνω δεν έχω βρεί τιποτα! Μόνο αυτά που έχω με 137 δολαρια.
Back to top Go down
hobit-jet

hobit-jet


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-07-19
Ηλικία : 47
Τόπος : Μεγαλη φτωχομανα και λατρεια ειναι μια

Φανάρια για Bravo T-Jet Empty
PostSubject: Re: Φανάρια για Bravo T-Jet   Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeWed Jul 21, 2010 6:53 pm

Εγω εχω δωσει και στοιχεια σε καποιους εμπορους να με ειδοποιησουν αν υπαρξει καποιο προιον για το αμαξι μας αλλα μεχρι στιγμης ναδα 🇳🇴 Αυτα τα καινουρια του bravo multiair θα ειναι με daylights και τα πισω led?
Back to top Go down
Bravisti
Admin
Admin
Bravisti


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-01-19
Ηλικία : 48
Τόπος : Θεσ/νικη

Φανάρια για Bravo T-Jet Empty
PostSubject: Re: Φανάρια για Bravo T-Jet   Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeThu Jul 22, 2010 6:03 am

Νομιζω οτι δεν εχουν κανει καμια αλλαγη στα φαναρια!Δωστε μου λιγο χρονο να ψαξω απο ιταλια μερια Wink
Back to top Go down
http://www.fiatbravoclub.gr
Aggelos T-Jet
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
Aggelos T-Jet


Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-06-22
Ηλικία : 38
Τόπος : Άσπρα Σπίτια

Φανάρια για Bravo T-Jet Empty
PostSubject: Re: Φανάρια για Bravo T-Jet   Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeThu Jul 22, 2010 3:57 pm

hobit-jet wrote:
Εγω εχω δωσει και στοιχεια σε καποιους εμπορους να με ειδοποιησουν αν υπαρξει καποιο προιον για το αμαξι μας αλλα μεχρι στιγμης ναδα 🇳🇴 Αυτα τα καινουρια του bravo multiair θα ειναι με daylights και τα πισω led?
Δε ξέρω πάντως φαίνονται φοβερά έτσι σκούρα που είναι. Αν έχει και daylight σαν της delta θα είναι ακόμα καλύτερο. Για τα πίσω νομίζω τα ίδια θα έχει αλλά αν έχει led θα τα χτυπήσω σίγουρα αν φαίνονται ωραία! Σε λίγο που θα πάω για servise θα ρωτήσω στην αντιπρωσοποία.
Back to top Go down
konstantinos20vt
Admin
Admin
konstantinos20vt


Αριθμός μηνυμάτων : 323
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-02-16
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθηνα

Φανάρια για Bravo T-Jet Empty
PostSubject: Re: Φανάρια για Bravo T-Jet   Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeThu Jul 22, 2010 6:46 pm

φιλαρακια επιμενω καθετα πως υπαρχει ειδικη αλοιφη της 3Μ η οποια εξαφανιζει θαμπαδες κ χαρακιες στα πλαστικα των φαναριων...γιατι δεν δοκιμαζεις μια τετοια αλοιφη να δεις μηπως κανεις δουλεια κ αποφυγεις περιττα εξοδα?
Back to top Go down
Aggelos T-Jet
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
Aggelos T-Jet


Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-06-22
Ηλικία : 38
Τόπος : Άσπρα Σπίτια

Φανάρια για Bravo T-Jet Empty
PostSubject: Re: Φανάρια για Bravo T-Jet   Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeFri Jul 23, 2010 6:26 pm

konstantinos20vt wrote:
φιλαρακια επιμενω καθετα πως υπαρχει ειδικη αλοιφη της 3Μ η οποια εξαφανιζει θαμπαδες κ χαρακιες στα πλαστικα των φαναριων...γιατι δεν δοκιμαζεις μια τετοια αλοιφη να δεις μηπως κανεις δουλεια κ αποφυγεις περιττα εξοδα?
Το ξέρω πως υπάρχει αλυφή για τέτοια! Περνάς το φανάρι με ψιλό γυαλόχαρτο νερού να θαμπώσει όλο και μετά με αλυφαδόρο και όλα καλά! Απλά λέω αν βρώ κάτι καλήτερο γιατί να μη τα αλλάξω!
Back to top Go down
konstantinos20vt
Admin
Admin
konstantinos20vt


Αριθμός μηνυμάτων : 323
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-02-16
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθηνα

Φανάρια για Bravo T-Jet Empty
PostSubject: Re: Φανάρια για Bravo T-Jet   Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeSat Jul 24, 2010 12:29 pm

για τον απλο λογο της τρελης διαφορας κοστους....ασε που κ τα δικα σου φαναρια ανοιγονται κ φτιαχνονται οπως εσυ τα γουσταρεις...εχουμε ανοιξει εμεις ενα σκασμο φαναρια....να βαλουμε angel eyes, led κ οτι αλλη μοντα βρισκαμε ευκαιρη.....συν οτι μπορεις να τα κανεις κ πιο σκουρα η να βαψεις κ το εσωτερικο τους για να σκουρινουν....πολλα γινονται...καλη θεληση να υπαρχει κ γλυτωνεις πολλα λεφτα αρκει να εχεις χερια κ μερακι για δουλιτσα...
Back to top Go down
Bravisti
Admin
Admin
Bravisti


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-01-19
Ηλικία : 48
Τόπος : Θεσ/νικη

Φανάρια για Bravo T-Jet Empty
PostSubject: Re: Φανάρια για Bravo T-Jet   Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeSat Jul 24, 2010 1:06 pm

Κωστα αυτος ομως που θα πεπει να κανει κατι τετοιο θα πρεπει να εχει ασχοληθει με κατι παρομοιο γιατι ξερεις ποσο ευκολα λες αντιο εαν δεν το ξερεις!
Back to top Go down
http://www.fiatbravoclub.gr
konstantinos20vt
Admin
Admin
konstantinos20vt


Αριθμός μηνυμάτων : 323
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-02-16
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθηνα

Φανάρια για Bravo T-Jet Empty
PostSubject: Re: Φανάρια για Bravo T-Jet   Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeSun Jul 25, 2010 11:11 am

ναι φιλος δεν διαφωνω γι αυτο κ προτεινω στον φιλο αν θελει να μπει στην διαδικασια να βοηθησω κ εγω οσο μπορω με προσωπικη εργασια να παρει το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα....δεν ειπαμε να παρει μια βαριοπουλα να το ανοιξει μονος του ο ανθρωπος.....
εδω ειμαστε φιλαρακι...οτι μπορουμε να κανουμε να βοηθησουμε τα μελη μας θα το κανουμε....αρκει να μας το ζητησετε...
Back to top Go down
Bravisti
Admin
Admin
Bravisti


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-01-19
Ηλικία : 48
Τόπος : Θεσ/νικη

Φανάρια για Bravo T-Jet Empty
PostSubject: Re: Φανάρια για Bravo T-Jet   Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeSun Jul 25, 2010 1:28 pm

αμα βαλεις εσυ το χερι σου τοτε μαλιστα.....!!!! Razz Razz Razz
Back to top Go down
http://www.fiatbravoclub.gr
Aggelos T-Jet
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
Aggelos T-Jet


Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-06-22
Ηλικία : 38
Τόπος : Άσπρα Σπίτια

Φανάρια για Bravo T-Jet Empty
PostSubject: Re: Φανάρια για Bravo T-Jet   Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitimeMon Jul 26, 2010 2:52 pm

Προς το παρόν θα μείνουν ώς έχουν γιατί δε περισεύουν φράγκα. Μόνο με κανα δώρο χρηστουγένων ή πάσχα θα γίνει ή δουλειά. Μέχρι τότε δε θα τα πειράξω έτσι για το μάτι!
Ευχαρηστώ πάντως για το ενδιαφέρον και να είστε σίγουροι πως θα είστε οι πρώτοι που θα ζητήσω βοήθεια αν χρειαστεί να κάνω καμια μόντα!
Back to top Go down
Sponsored content





Φανάρια για Bravo T-Jet Empty
PostSubject: Re: Φανάρια για Bravo T-Jet   Φανάρια για Bravo T-Jet I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Φανάρια για Bravo T-Jet
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Νεος! bravo t-jet 150 hp
» ΜΙΖΑ ΣΤΟ BRAVO
» Ανταλακτικα απο bravo 2.0 20v

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fiat Bravo Club :: Τεχνικά Θέματα :: Προβλήματα :: Νεο Bravo-
Jump to: